2019 Gelin Saçı Trendleri

  2019 Gelin Saçı Trendleri

  2019 gelin saçı modelleri, geçen yıla kıyasla çok daha sade, çok daha romantik, çok daha doğal görünüyor. Düğün sezonu yaklaşırken, gelin adaylarının aklındaki en önemli sorulardan biri de 2019 gelin saçı trendleri nelerdir oluyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların, 2019 gelinlik moda haftalarında tercih ettiği saç modellerine bakarak önümüzdeki aylarda çokça göreceğimiz saç modelleri hakkında fikir sahibi olabiliriz. Size hızlıca bir özet geçelim ve tercih edebileceğiniz gelin saçı modellerinden bahsedelim. 2019 gelin saçı trendleri, daha çok saç aksesuarları üzerine kurulu. Geçmişte gördüğümüz, yapımı saatler alan ve taşıması gelini yoran devasa topuzlar artık tarih oldu. Bu yıl doğallığın yılı. İşte gelin adaylarına ilham verecek 2019 gelin saçı trendleri

  • Sadelikten hoşlananlar için iyi bir alternatif olarak at kuyruğu yapıp kurdele bağlama fikri harika olabilir. Kurdelenin rengini ise beyazdan farklı seçerseniz, dikkat çeken bir gelin olabilirsiniz.
  • 2019 gelin saçı trendleri arasında bir tanesi var ki, oldukça romantik görünüyor. Doğal bir şekilde omuzlara dökülen saçlar ya da bukleler arasına serpiştirilmiş çiçekler, taşlar ya da inciler… Aslında geçen yıllarda da örneklerini gördüğümüz bu seçenek, bu yıl daha da çok tercih edilecek gibi görünüyor.
  • Blair Waldorf’un yani Queen B’nin dikkat çeken saç aksesuarlarını artık gelinlerde de göreceğiz. 2019 gelinlik moda haftalarında çokça karşımıza çıkan bu tür saç aksesuarları, 2019 gelin saçı trendleri arasında da yer alıyor.
  • Çiçekli saç modelleri ise bohem gelinlerin tercihi olacak. Yanlış duymadınız, göz kamaştıran çiçekleri ve hatta canlı çiçekleri dahi gelinlerin saçlarında göreceğiz. İster dağınık haldeki saçınızın bir yerine takılmış halde, ister topuzunuzu derleyip toplar halde çiçekleri kullanabilirsiniz.
  • Son olarak ise 2019 gelin saçı trendlerinde saç örgülerini görüyoruz. Hem romantik, hem bohem hem de aykırı tarzlara uyum sağlayabilecek örgülü gelin saçı modelleri bu yıl çokça kullanılacak.

  Farklı olmayı seven ve sınırların dışına çıkmak isteyen 2019 gelinleri, 2019 gelin saçı trendlerini öğrendiğine göre artık seçimini yapabilir. Ya sizin tercihiniz hangisi?

  İstanbul’da bulunan en Gelin Saçı hizmet noktalarını keşfetmek için tıklayın.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir