2019 Moda Trendlerine Hızlı Bakış

  İnsanın gülümseyişini bile donduran kış neredeyse tamamen bitti ve cıvıl cıvıl bahar kapıda. 2019’un güzellik ve moda meraklıları kapıdaki baharı karşılamak için çoktan kapılarını açıp dışarı adım attılar bile. Gezme-tozma ve tatil mevsimi yaklaşadursun, magazin dergilerini takip etmeye vakti olmayanlar için bu yılın en çok kullanılan moda trendlerini hazırladık bile. İşte bahar bastırmadan okuyup aklınıza not etmeniz gereken 2019 moda trendleri!

  1. Kocaman şapkalar, şemsiye niyetine!


   Bu yılın moda trendleri arasında neredeyse küçük bir şemsiye büyüklüğünde kocaman şapkalar var. Siz moda ikonları kadar abartılı boyutlar kullanmak istemeseniz bile, kafanızın üstünde şirin ve gösterişli duracak büyük şapkalar tercih ederek modayı ucundan yakalayabilirsiniz.

  2. Kocaman kurdeleler!

   Tıpkı kocaman şapkalar gibi, gördüğünüzde sizi çocukluğunuza götürecek, bir yandan nostalji hatırlatan, bir yandan da stil sahibi kıyafetlerle kombinlenmiş kocaman kurdeleler, bu yılın doğal moda aksesuarlarından.

  3. Ten rengine yakın bej!

   Bir zamanlar Joey Tribbiani’nin de dediği gibi, “Var mı, yok mu?” diye sordurtan, ten rengine yakın nude bej tonları, bu yılın moda trendleri arasında. Uzaktan bakıldığında teni saklarken hafif bir illüzyon yaratan bu stil, pek çok ünlü tarafından benimsendi bile.

  4. Karmaşık desenler!

   Ne etnik, ne geometrik! Tam olarak hiçbir tanıma uymayan, karmakarışık renkli desenler 2019’un moda trendleri arasında. Karmakarışık desenlerle tasarlanmış elbiseler, özellikle hem farklı bir havaya sahip hem de kendine baktırtmayı iyi beceriyor.

  5. Lekeli jean’ler!

   Bu yılın moda trendlerine göre, artık yanlışlıkla çamaşır suyu değmiş olan jean’lerimizi atmak yerine dışarda giyebileceğiz gibi görünüyor. Asit yıkama tekniğiyle üretilmiş, yer yer rengi açılan jean’ler bu yıl moda.

  6. Hürrem’i buraya çağırın!


   Bu yılın parti modasına bakınca, insanın “Koş Hürrem, çabuk 2019’a gel!” diyesi geliyor. Bu yıl ünlüler, her tarafından gösteriş taşan, kabarık, efil efil, kat kat ihtişam işlenmiş elbise tasarımlarıyla boy gösteriyor partilerde. Hürrem’i kıskandıracak bu ihtişam arasında bol miktarda dantel, tül, ekstra katlar ve ve pofidik görünümlü parçalar yer alıyor.

  Sana en yakın ve en iyi noktaları keşfet.   

  2019’un moda trendlerine hızlı bir bakış atıp ne olup bittiğini öğrendiniz. Bu yılın gösterişli tarzıyla ilgili ne düşündüğünüzü paylaşmayı unutmayın.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir